школа побудована у 1991 році

за сприяння колгоспу ім. Чапаєва

та особисто голови колгоспу

Ільченка В.М.

Відповідно до рішення педагогічної ради №1 від ___ січня 2015 року робота школи спрямована на реалізацію  Концепції Школи, дружньої до дитини

Метою діяльності Школи, дружньої до дитини, є забезпечення цілісного благополуччя дитини шляхом створення необхідних умов для її особистісного розвитку, упорядкування сприятливого шкільного середовища, налагодження партнерської взаємодії учасників навчально-виховного процесу. У навчальному закладі акцентовано на пріоритетності послідовної гуманізації і демократизації навчально-виховного процесу; партнерській взаємодії з сім’єю, дитячими і молодіжними громадськими організаціями, місцевою громадою, бізнесовими структурами, іншими державними і неурядовими інституціями; впровадженні програм превентивного виховання учнів, забезпечення їхнього права на участь у житті суспільства й ухваленні рішень.