Сторінка психолога

Основною метою діяльності психологічної служби школи є сприяння у психічному, особистісному та індивідуальному розвитку учнів для забезпечення їх психічної готовності до дорослого життя у суспільстві, формування навичок здорового способу життя.

СТРЕС ЧИ ЛІНЬ: ЯК РОЗПІЗНАТИ В ПОВЕДІНЦІ ПІДЛІТКА І ДОПОМОГТИ

Якщо ваш тінейджер не хоче вставати з ліжка вранці, замикається у своїй           кімнаті, відмовляється   допомагати у хатніх справах та, здається, не                       проявляє інтересу ні до чого, на це може бути багато  причин.

Ознайомитись з порадами

Щороку 30 липня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй в 2013 році.

10 ФАКТІВ ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ТОРГІВЛЮ ЛЮДЬМИ

1. Торгівля людьми – це експлуатація людей з метою отримання вигоди.
2. Як правило, жертви потрапляють у трудове, сексуальне або домашнє рабство.
3. Торгівля людьми – найбільш активно розвивається злочинна діяльність, що приносить щорічний дохід, оцінюваний в 150 мільярдів доларів США.
4. Особливо вразливі ті особи, які через бідність або відсутність роботи мають намір покинути свій будинок в пошуках кращого життя.
5. У сучасному рабстві перебувають понад 20 мільйонів людей.
6. У більшості випадків люди стають жертвами торгівлі людьми через обман чи шляхом примусу.
7. Злочинці – як правило, люди, яких жертви добре знають і довіряють їм.
8. Коли люди стають об'єктами експлуатації, вони змушені працювати багато годин поспіль, або взагалі не отримуючи винагороди за свою працю,
або отримуючи мізерну оплату. Крім того, жертви можуть нерідко піддаватися фізичному або психологічному насильству: загрозам, зґвалтуванням, вбивствам.
9. Найчастіше у жертв забирають документи і примушують платити вигадані борги.
10. Торгівля людьми – це глобальне явище, яке має місце прямо зараз в кожній без винятку країні.
     Сьогодні, коли багато українців, рятуючись від війни, вимушено опиняються за кордоном, як ніколи важливо пам’ятати про власну безпеку.
Для отримання допомоги чи консультації необхідно звертайтесь за вказаними телефонами:
- Національна «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15 47.
- Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 527
- Вінницька обласна «Гаряча лінія» з попередження торгівлі людьми –0 800 75 04 75.