Зіркова мрія-2020

Багато позитиву та приємних спогадів залишив у серцях учнів та учителів Михайлівської СЗШ I-IIIст щорічний обласний конкурс солістів – вокалістів та читців «Зіркова мрія -2020».  Конкурс проводився в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020» у двох номінаціях (вокал і художнє читання) за віковими категоріями: молодша (1-5 класи), середня(6-9 класи) та старша(10-1 1класи) група. Виступи учнів оцінювалися відповідно до критеріїв оцінювання: відповідність репертуару віковій категорії виконавців, вокальні та акторські дані, рівень виконавської майстерності та розкриття художнього образу, естетика костюму, сценічна культура, якість музичного супроводу, енергетика та самобутність виконання, оригінальність.

Приємно зазначити, що, вже котрий рік поспіль,  учні Михайлівської школи демонструють свій талант, неабияку виконавську майстерність  та високий рівень підготовки.

Після блискучої перемоги на районному етапі конкурсу учениця 7 класу Четкарьова Каріна , посіла I місце у Вінницькій області! Успіх юній солістці приніс  хіт співачки Sia «Unstoppable». Професійне журі відзначило своєрідність стилю, тембр голосу Каріни та сміливий і неординарний вибір репертуару. Слід відзначити, що Каріна Четкарьова вже другий рік поспіль виборює Перше місце у районному та обласному етапах! Віримо, що на  юну зіроньку чекає багато конкурсів та нагород!

Наша школа дуже багата на талановиту й небайдужу молодь. Про це свідчить  активна участь дітей у конкурсі читців. Вознюк Ярослав, незмінний лідер попередніх років, приніс почесне третє місце районного етапу номінації «Читці» конкурсу «Зіркова мрія -2020»  до скарбнички здобутків школи. Експресивно, глибоко та щиро передав учень трагічний зміст та ідею авторської поезії учителя англійської мови Вусик В.В.

Своїм артистизмом зачарувала  аудиторію і наша дебютантка – Локоцкова  Софія, учениця 4-го класу. Для дівчинки цей виступ став першою  і достатньо яскравою сходинкою до майбутніх перемог.

Усі учасники отримали незабутні враження та безцінний досвід, який обов’язково знадобиться їм у подальшому творчому житті!