Зіркова мрія - 2023

Наші таланти вкотре здобули перемогу!
Ось і підбито підсумки конкурсу «Зіркова мрія 2023», в якому учні КЗ «Михайлівський ліцей» щороку демонструють високий результат.
Вітаємо наших переможців у двох номінаціях!
Номінація «вокал» учениця 8 класу Дар‘я Кравець - з піснею «Віють вітри, віють буйні", автор Маруся Чурай. Керівник — Канцурак Тетяна Юріївна.
У номінації «читці» Світланка Березюк (6 клас) посіла 2 місце з віршем «Братик», автор Вікторія Вусик. Керівник - Бондаренко Зіна Юріївна.
Дівчатка виконали твори майстерно, емоційно, чуттєво! Талановита українська молодь нині потребує особливої уваги, розуміння та підтримки. Вони дорослішають і розвивають свій талант в складних умовах. А «Зіркова мрія» - це не лише конкурс, де проявляють себе обдаровані діти, а й наша творча відповідь ворогу. Нас не перемогти!